Chata U Nováčka, Telnice

Telnice 40, 40338
od 380 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata "U Nováčka" v Zadní Telnici blízko Ústí nad Labem si Vás dovoluje pozvat na příjemnou návštěvu, pobyt, rekreaci, včetně různých společenských akcí: školení, letní a zimní tábory, svatby, lyžařské výcviky, víkendové pobyty, soustředění sportovních klubů. Středisko se nachází v krásném prostředí Krušných hor, v lokalitě Zadní Telnice cca 15 km od města Ústí nad Labem. 400 metrů od chaty je konečná stanice autobusového spoje z Ústí nad Labem. Chata se nachází uprostřed lyžařského střediska Zadní Telnice.Sedačková lanovka vč. pokladny je 50m od chaty, dostupnost na lyžích.

Další informace

Ubytování ve 2, 4, 5 a 6 lůžkových pokojích (celková kapacita chaty je 32 lůžek). Pokoje jsou zařízené palandami. Společné sociální zařízení v suterénu. Společná kuchyňka s kompletním vybavením (možnost vlastního vaření, mikrovlnná trouba, el. sporák, varná konvice). Každý pokoj má svoji vybavenou skříňku s nádobím dle počtu lůžek. Pro dětské a dorostové skupiny je možné zajistit stravování, nebo dle dohody. Společenská místnost vybavená televizí. Wi-Fi přístupná.

Vleky jsou vzdáleny 50 až 200 metrů (celkem 1 lanovka a 5 vleků) s celkovým počtem 9 sjezdovek, z toho 3 uměle zasněžované.

Domácí mazlíčci dle dohody. Jinak 100,- Kč/den.

Ceny

Cena za osobu
380 Kč
Plná penze
200 Kč
Přistýlka
100 Kč

Zimní sezona - Pokoj bez sociálního zařízení: od 380 Kč/osoba/den,více jak tři noci. Letní sezona - Pokoj bez sociálního zařízení: od 380,- Kč/osoba/den. Skupinové slevy dle dohody.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Vstup domácích zvířat
Venkovní ohniště / gril
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
32
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1
Pětilůžkové pokoje
2
Šestilůžkové pokoje
2

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Solárium
Sportovní hala
Tenisový kurt

Okolí

Ústecko a Teplicko nabízí velkou a rozsáhlou škálu kulturních památek. Nejzajímavější oblast v oblasti turistiky a sportu jsou Tisské, pískovcové stěny, které jsou rájem horolezců. Pro turisty se zde nabízejí dva okruhy prohlídky. / cca 20km /.Krupka / 13km / - nejdelší lanová dráha v ČR s vyhlídkou na Teplice - Komáří Vížka Vám dá krásný výhled na Teplice a okolí.Děčín / 26 km / - opět kulturní a sportovní vyžití

Mapa

Centrum 5km
Autobus 400m
Velká mapa